Ciechanów, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Od Zaraz

Ciechanów

Agencja Pracy Full Job Polska (numer certyfikatu 13243) dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI -

Opis stanowiska:
- praca manualna przy produkcji
- montaż podzespołów elektronicznych
- kontrola wizualna elementów

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w trybie zmianowym ( możliwość pracy w weekendy)
- dobry wzrok oraz sprawność manualna
- dokładność, skrupulatność

Oferujemy:
- umowę cywilno-prawną
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- atrakcyjną stawkę godzinową (ok. 8zł/h)
- pracę w systemie 3-zmianowym

Osoby zainteresowane proszę o kontakt za pośrednictwem portalu.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Sierpien, 2016  13:13

Identyfikator: 591453

Wyświetleń: 4151